„Mūsų santuoka turi daugiau pliusų, nes kasdien _______ impulsą į pasaulį žiūrėti plačiau.
gauni
gavai
gauna
Nuolat domiuosi tuo, kas vyksta vyro šalyje, todėl paprasčiau žiūriu į tai, kas _______________ Lietuvoje, ir į tai, kas dažnai vadinama specifinėmis lietuviškomis problemomis.
darosi
darėsi
darysis
Žiūrėdama tarsi iš šalies suvokiu, kad mes nesame ypatingi. Tik labai linkę susireikšminti. Vienas didžiausių pliusų yra tas, kad mūsų dukra ________ dvikalbėje šeimoje, nuo gimimo yra atviresnė pasauliui“, – vardijo pliusus Rosseta, paklausta, kokius galėtų paminėti pliusus ir minusus dėl to, kad jos vyras – užsienietis.
augi
augai
auga
Jai nesunku gyventi su kitos kultūros žmogumi. „Mus vienija labai panašus požiūris į gyvenimo vertybes, todėl kultūros skirtumų tikrai ________
nejuntu
nejutau
nejunti
Na, nebent tokį, kad vyras nesidomi krepšiniu“, – _________ moteris.
juokiausi
juokiasi
juoksies
Psichologo komentaras: „Kai užsienietis sutuoktinis ________ gyventi Lietuvoje, jis supranta, kad _____________ taikytis prie lietuviškų tradicijų.
liko
likdavo
lieka
Likdama Lietuvoje moteris ___________ jaustis ramesnė, saugesnė – žino, kad čia likęs vyras nereikalaus laikytis neįprastų papročių.
turės
turi
turėtų
Jei vyras liko čia, galima daryti išvadą, kad jis ____________ pritapti Lietuvoje ir žmona jam padės. Jei jis atvyko į Lietuvą, vadinasi, jam priimtinas mūsų gyvenimo būdas ir jis linkęs prisitaikyti. Tokios šeimos perspektyvos optimistinės.“